Registrujte se ZDARMA

Výhody registrace

Novinky o produktech a úpravách legislativy budete vědět jako první.
Exkluzivní informace o aktuálním dění vám doručíme na e-mail.
Získáte také přístup k rozšířenému obsahu webu.

Přihlášení přes sociální sítě

Běžná registrace (krok 1 ze 2)

Povinné
Povinné
Povinné

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto dávám společnosti HARTMANN – RICO a.s., IČ: 44947429, se sídlem Veverská Bítýška, Masarykovo náměstí 77, 664 71 výslovný souhlas k uchovávání a zpracování osobních údajů, které jsem sdělil/a v rámci registrace na www.lecbarany.cz, a to za účelem nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení, a to ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. a zákona č. 101/2000 Sb., a to na dobu do odvolání tohoto mého souhlasu (maximálně na dobu deseti let).

Beru na vědomí, že mám práva dle § 11 až § 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně kdykoliv na adrese HARTMANN – RICO odvolat, že mám právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. V případě pochybností o dodržování povinností HARTMANN – RICO se mohu na tuto společnost obrátit, případně s podnětem mohu kontaktovat i přímo Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7.

Souhlas s podmínkami registrace

Registrace je určena pouze odborným pracovníkům z oblasti zdravotnictví. Provozovatel webu si vyhrazuje právo bez udání důvodu jakoukoli registraci zrušit.